Riho

RIHO_LOGO

Kabiny prysznicowe, meble łazienkowe, lustra, wanny, umywalki,

Riho to holenderski producent wyposażenia łazienek cechującego się nowoczesnym wzornictwem. Firma posiada oddziały w Polsce, Belgii, Niemczech, Czechach i na Węgrzech. Wieloletnie doświadczenie na międzynarodowych rynkach sprawiło, że filozofia produkcji Riho kładzie szczególny nacisk na badanie potrzeb klienta i oferowanie mu dokładnie takich produktów, jakich oczekuje. 
Większość produkcji odbywa się w fabrykach Riho, a produkty z logiem firmy, niezależnie od tego gdzie powstają, są zawsze synonimem najwyższej jakości i niepowtarzalnego wzornictwa.

W katalogu wanien Riho: wanny narożne, wanny sześciokątne, wanny owalne, wanny prostokątne, wanny asymetryczne, wanny stand alone. Część modeli dostępna z systemem hydromasażu Whirlpool (HIT, TOP, PRO, LUX).
Producent ma też w ofercie wanny Thermae z systemem profesjonalnego hydromasażu. Carmen, Laura, Olivia, Claudia, Daphne, Dana, Lisa i Lisette różnią się przede wszystkim wielkością oraz ilością i układem dysz.

Oferta produktów wellness zawiera także kabiny masażowo-parowe. Dodatkowe funkcje kabin to system audio i chromoterapia. FLEX to panel masażowo-parowy umożliwiający zbudowanie kabiny według własnego pomysłu.

W ofercie mebli łazienkowych Riho kilkanaście kolekcji mebli drewnianych, w skład których wchodzą szafy, lustra, szafki podumywalkowe, umywalki meblowe. Różne kolory.

Parawany wannowe dostępne w serii Nautic (wyróżnienie Magazynu Łazienka 2010 rok) oraz Scandic.

W 6 seriach kabin prysznicowych Riho (Baltic, Fjord, Lucena, Nautic, Polar, Scandic) dostępna kilka modeli: prostokątne, wahadłowe, wejście z narożnika, półokrągłe, walk-in, pentagonalna.

Brodziki o różnych głębokościach, kształcie (pentagonalny, półokrągły, prostokątny) w szerokościach 80-120cm i długościach 80-180cm.

Producent udziela gwarancji: 2-letniej na wanny z hydromasażem i kabiny masażowo-parowe, 5 lat na umywalki i brodziki z marmuru syntetycznego oraz kabiny prysznicowe i parawany nawannowe i 10 lat – na wanny i brodziki akrylowe.

Strona firmowa – Riho