Oristo

ORISTO_LOGO

Meble łazienkowe

Firma Oristo jest firmą rodzinną przekazywaną z ojca na syna, ma już trzypokoleniową tradycję. Jest to przedsiębiorstwo, które rozwija się dynamicznie, dostosowuje się do potrzeb rynku, a ich meble łazienkowe zadowolą najbardziej wymagających klientów. Fabryka produkuje meble łazienkowe w zakładzie w Montowie, który sukcesywnie zwiększa powierzchnię produkcyjną. Meble firmy Oristo spełniają wymogi norm Unii Europejskiej. 

Nowoczesna stylistyka i szeroka paleta barw (ponad 2000 kolorów) to cechy charakterystyczne dla mebli łazienkowych Oristo. Zaletą fabryki jest to, że klienci mogą złożyć zamówienie na realizację indywidualnego projektu.  

Meble produkowane są w wersji wiszącej i stojącej o wykończeniu: meble z litego drewna, meble z MDF-u, meble łączące połysk ze strukturą drewnopodobną, meble z szybą satynową, jak i meble półmatowe lub z połyskiem. Bogata oferta pozwala na dobranie mebli do małych jak i dużych łazienek, a różnorodne kształty, rozmiary i kolory dają możliwość ciekawych aranżacji. Ciekawe rozwiązania technologiczne: kosze, szuflady, relingi i inne pozwalają stworzyć ergonomiczną jedność z resztą wyposażenia łazienki. Dodatkowymi elementami wyposażenia są szuflady metabox oraz kosze na bieliznę. 

Oristo proponuje szeroki wachlarz możliwości: szafki dolne pod blat z marmuru lub granitu, szafki pod umywalkę ceramiczną, lub umywalkę dolomitową, słupek, półsłupek, komoda, szafki górne, lustra z oświetleniem.

Różnorodność rozmiarów szafek łazienkowych i umywalek pozwala na optymalne wykorzystane miejsca w łazience. Fabryka proponuję 20 serii mebli łazienkowych: AGAT, BLACK SAN, BOX, BURSZTYN, DIAMOND, ELLE, GRAND, IMPERIAL, KOBALT, KORAL, L'EGO, MAGNAT, MODERN WOOD, NATURA, NEFRYT, OPAL, OPERA, PULS, SILVER, URANO.

W 2010 roku fabryka Oristo rozpoczęła współpracę z J.Kaniewskim, dla krórego inspiracją ekskluzywnych mebli łazienkowych są spokój, radość, dotyk i dźwięk wody oraz rzymskie łaźnie. Dzięki meblom z tych serii łazienka będzie kojarzyć się z przyjemnością, relaksem i domowym SPA. Kolekcje TRATTINO i SERPENTE to połączenie bieli w wysokim połysku z frontem fornirowanym naturalnym drewnem palisandrowym oraz matowa biel z grafitem w wysokim połysku. 

Fabryka Oristo wykorzystuje materiały najwyższej jakości, wykonuje meble łazienkowe według najnowszych technologii  co pozwala na wieloletnie i niezawodne użytkowanie.

Strona firmowa – Oristo